



4 232 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 99 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Виробник | RECODA |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Діагональ екрана | 1.6" |
| Живлення | Акумуляторна батарея 2350 мА·год |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Застосування | Для інспектора, Для поліції |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP65 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | 140° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2304x1296 |
| Розміри | 70 / 47 / 26 мм |
| Тип пристрою | Нагрудний відеореєстратор |
| Тип підсвічування | ІЧ |