18 428 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Виробник | RECODA |
| Вага | 130 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Діагональ екрана | 3.1" |
| Живлення | Акумуляторна батарея 3200 мА·год *2 |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Застосування | Для інспектора, Для ДПС, Для поліції, Для риболовлі |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP68 |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Блок живлення, Док-станція, Кабель USB, Карта пам'яті на 128 ГБ, Кріплення, Нагрудний відеореєстратор |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | GPS |
| Пам'ять | 32 ГБ+3 ГБ |
| Підтримка 4G | Да |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Дозвіл | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 100 / 60 / 23 мм |
| Тип пристрою | Нагрудний відеореєстратор |
| Тип підсвічування | ІЧ |