322 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 133 г |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Колір | Срібний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Накладний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 72 / 32 / 20 мм |
| Світлова індикація | Світлодіодна |
| Тип кнопки | Контактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип пристрою | Кнопка виходу |