1 686 626 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | ESS |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 400 В |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Ємність акумулятора | 280 Ah |
| Інтерфейси | Ethernet, RS485 |
| Вага | 1300 кг |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас захисту | IP55 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість фаз | 3 |
| Кількість циклів | > 6000 |
| Максимальна енергоємність | 107.52 кВт*рік |
| Максимальний струм заряду | 0.5C |
| Максимальний струм розряду | 0.5C |
| Напруга акумуляторної батареї | 384 В |
| Напруга від сонячних панелей | 150-850 В |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 50 кВт |
| Потужність сонячних панелей | 100 кВт |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 1020 / 1280 / 1960 мм |
| Система пожежогасіння | Локальна |
| Тип пристрою | Система накопичення енергії |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 20 мс |