5 794 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 24 Ah |
| Інтерфейси | DC x 7, PoE x 1, USB Type-C x 1, USB x 1 |
| Акумулятор | Вбудований |
| Вага | 940 г |
| Вихідна напруга | 5 В, 12 В, 24 В, 48 В, 52 В |
| Вихідний інтерфейс | DC (12 В), DC (48 В), DC (5 В), DC (52 В), PoE (24 В) passive, PoE (48 В) passive, USB Type A, USB Type C |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застосування ДБЖ | Оптичний термінал, Роутер |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 252 / 146 / 45 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |