9 636 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Розміри | 317 / 230 / 105 мм |
| Потужність | 1500 ВА / 1500 Вт |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вхідна напруга | 170-270 В |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 20 А |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, короткого замикання, перенапруги |
| Акумулятор | Зовнішній |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM |
| Потужність пікова (короткочасна) | 3000 ВА |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котлі |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Кількість фаз | 1 |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| ККД | 93 % |
| Кількість розеток | 2 Schuko |