27 305 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 59.86 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Voltsmile |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Монтаж | Підлоговий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 600 / 630 / 731 мм |
| Серія | RPC |
| Тип пристрою | Шафа |