13 500 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Вихідна напруга | 12,8 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застосування | Інвертори, Джерела безперебійного живлення, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість циклів | > 4000 |
| Максимальна енергоємність | 1280 Вт·год |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Особливості | Bluetooth |
| Підтримка мобільного застосунку | JBD BMS |
| Робоча температура | Розряд: -20 °С ~ +55 °С; заряд: 0 °С ~ +55 °С; зберігання: 0 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 307 / 168 / 208 мм |
| Тип клем | T14 |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |