85 209 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Так |
| Ємність акумулятора | 300 Ah |
| Вага | 118 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси | CAN, RS232, RS485, WiFi |
| Кількість циклів | > 6000 |
| Кількість модулів максимальна | 15 |
| Максимальна енергоємність | 15360 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 200 А |
| Максимальний струм розряду | 200 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | Підлоговий |
| Напруга завершення заряду | 57.6 В |
| Застосування | Інвертори, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Робоча температура | -5 °C ~ +35 °С |
| Розміри | 733 / 260 / 633 мм |
| Температура заряду | 0 °C ~ + 45 °C |
| Температура розряду | -10 °C ~ +55 °C |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип захисту | Від короткого замикання, розряду/перезаряду, перегріву, надмірного струму |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |