



23 884 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sako |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Колір | Білий |
| Розміри | 583 / 380 / 214 мм |
| Потужність | 4.5 кВА/4.2 кВт |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Інтерфейси | RS232, RS485, USB, Локальний WiFi, Сухі контакти |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вхідна напруга | 90-280 В |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Гарантія | 12 міс. |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 8.4 кВА |
| Ток заряда | 120 А |
| Напруга від сонячних панелей | 60-450 В |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
| ККД | 93 % |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Режим підмішування | Да |
| MPPT-контролер | Да |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |