53 500 ₴
Акумуляторна батарея Deye RW-M6.1 LiFePO4 – це безкобальтовий літій-залізо-фосфатний акумулятор, який має безпечний тривалий термін служби та високу ефективність. Цей акумулятор має інтелектуальний BMS (Battery Management System), що забезпечує повний захист. Deye RW-M6.1 LiFePO4 – це акумуляторна батарея нового покоління, що використовує передові технології в своєму виробництві.
Основні переваги:
Хімія батареї: LiFePO4
Ємність (Аг) 120
Максимальна масштабованість, макс. 32 штук паралельно (196 кВтгод)
Номінальна напруга (В) 51.2
Робоча напруга (В) 43.2~57.6
Енергія (кВт/год) 6.14
Використовувана енергія (кВтгод) 5.53
Струм заряду/розряду (А) Recommend 60(А)/Max.100(А)(Peak(2mins,25℃) 120(А))
Рекомендована глибина розряду: 90%
Розміри: (Ш/В/Г, мм) 475*720*145
Вага: (кг) 58
Індикатор: LED 5LED(SOC:20%~SOC100%),3LED (working, alarming, protecting)
Захист: IP65
Робоча температура: Charge 0~55℃ / Discharge:-20℃~55℃
Температура зберігання: 0℃~35℃
Життєвий цикл ≥6000(25℃±2℃,0.5C/0.5C,70%EOL)
Установка Wall-Mounted, Floor-Mounted
Порт зв’язку: t CAN2.0, RS485
Термін експлуатації 10 років +
Потужність енергії 20MWh@70%EOL
Сертифікація UN38.3, IEC62619, CE, CEI 0-21
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 58 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Білий |
| Потужність | 6.14 кВт |
| Напруга акумуляторної батареї | 51.2 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Гарантія | 12 міс. |
| Монтаж | Настінний |
| Ток заряда | 100 А |