24 386 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 50 Ah |
| Інтерфейси | CAN, RS485 |
| Виробник | Voltsmile |
| Вага | 26 кг |
| Гарантія | 10 років |
| Застосування | Інвертори, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Колір | Чорний |
| Кількість модулів максимальна | 15 |
| Кількість циклів | 6000 |
| Максимальна енергоємність | 2400 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 50 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | В стійку |
| Напруга | 48 В В |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 442 / 410 / 133 мм |
| Серія | V |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |