

4 275 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеовихід | HDMI, VGA |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | Дванадцять |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Роздільна здатність запису | 3 Мп |
| Розміри | 430 / 420 / 90 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |