8 865 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси | microUSB, USB Type-C |
| Виробник | RECODA |
| Вага | 160 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Діагональ екрана | 2" |
| Живлення | Акумуляторна батарея 4000 мА·год |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Застосування | Для інспектора, Для ДПС, Для поліції, Для риболовлі |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Блок живлення, Док-станція, Кабель USB, Кріплення, Нагрудний відеореєстратор |
| Кути огляду | 140° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | GPS |
| Пам'ять | 128 ГБ |
| Робоча температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Дозвіл | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2560x1600 |
| Розміри | 96 / 62 / 31 мм |
| Тип пристрою | Нагрудний відеореєстратор |
| Тип підсвічування | ІЧ |