
808 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Загальні | |
| Вага | 110 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 10000 |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Живлення | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Звукова індикація | Да |
| Клас захисту | IP68 |
| Кількість реле | 1 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Пам'ять карт / подій | 10000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Робоча температура | -45 °C ~ +60 °C |
| Робоча частота | 125 кГц |
| Розміри | 109 / 47 / 20 мм |
| Світлова індикація | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип контролера | Автономний |
| Тип пристрою | Зчитувач, Контролер |