



50 846 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Так |
| Виробник | Voltsmile |
| Вага | 12.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 520 / 255 / 258 мм |
| Серія | H |
| Тип пристрою | Контролер |