



10 302 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Voltsmile |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 520 / 255 / 152.5 мм |
| Серія | H |
| Тип пристрою | Базова основа |