46 403 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Інтерфейси | CAN, RS485 |
| Виробник | Voltsmile |
| Вага | 42 кг |
| Гарантія | 10 років |
| Застосування | Інвертори, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість модулів максимальна | 16 |
| Кількість циклів | 6000 |
| Максимальна енергоємність | 5120 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | В стійку |
| Напруга | 51.2 В В |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 442 / 490 / 133 мм |
| Серія | RPC |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |