



4 208 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dortec |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Срібний |
| Конструкція тяги | Складаний важіль |
| Країна виробник товару | Китай |
| Маса дверного полотна | 180 кг |
| Матеріал корпусу | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Особливості | Для хвіртки, Морозостійкі, На вулицю |
| Протипожежні двері | Да |
| Регулювання дохлопу | Да |
| Регулювання швидкості зачинення | Да |
| Ресурс | 1000000 циклів відчинення |
| Розміри | 280 / 90 / 50 мм |
| Тип дверей | Алюмінієві, Важкі, Вхідні, Дерев'яні, Для під’їзда, Залізні, Міжкімнатні, Металеві, Універсальні |
| Тип пристрою | Дверний доводчик |