



27 041 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Так |
| Вага | 9.4 кг |
| Вихідна потужність | 240 Вт |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 80-16000 Гц |
| Живлення | AC 230 В, DC 24 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 24 В |
| Колір | Чорний |
| Кількість зон / груп | 6 |
| Робоча температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 484 / 405 / 88 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | >70 дБ |
| Тип пристрою | Мікшуючий підсилювач |
| Тип підсилювача | Мікшер |