87 362 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 Ah |
| Інтерфейси | CAN, RS485 |
| Виробник | Voltsmile |
| Вага | 90 кг |
| Гарантія | 10 років |
| Застосування | Інвертори, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість модулів максимальна | 16 |
| Кількість циклів | 6000 |
| Максимальна енергоємність | 10240 Вт*рік |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга | 51.2 В В |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 888 / 518 / 150 мм |
| Серія | W |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |