


1 287 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 355 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 20000 мА·год |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідний інтерфейс | USB Type A, USB Type C |
| Вихідні роз'єми | USB (1 шт.) Type-A 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вхідний інтерфейс | Type-C1 PD 65 Вт; Type-C2 PD 45 Вт (двонаправлені – заряджання і розряджання) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застосування | Для планшетів, Для подорожей, Для смартфонів |
| Розміри | 109 / 49 / 49 мм |
| Технологія | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип пристрою | Повербанк |