1 530 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Контролер |
| Матеріал | Пластик |
| Загальні | |
| Вага | 63 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Так |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 1000 |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вбудоване реле NO/NC | Да |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звукова індикація | Да |
| Кількість реле | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Пам'ять карт / подій | 1000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Робоча температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 91 / 48 / 20 мм |
| Світлова індикація | Да |
| Тип контролера | Автономний |