
2 553 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 695 г |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12 В, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Клас захисту | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча вологість | ≤ 95% |
| Робоча температура | -30 ~ +60 °C |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Розміри | Ø109 / 130 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |