2 452 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 5-10-20 Вт |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Вхідна напруга | 100 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 110-15000 Гц |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Монтаж | Підвісний |
| Розміри | 170 / 252 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | більше 98 дБ |
| Тип пристрою | Гучномовець |