



46 485 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 кг |
| Вихідна потужність | 240 Вт |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 80-20000 Гц |
| Живлення | 230 / 24 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 24 В |
| Клас захисту | IP31 |
| Кількість зон / груп | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | 5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 484 / 132 / 449 мм |
| Тип пристрою | Контролер |
| Тип підсилювача | Контролер |