



7 872 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.7 кг |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 20-18000 Гц |
| Живлення | 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Клас захисту | IP31 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність споживання | 300 Вт |
| Робоча температура | 5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 484 / 365 / 44 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 80 дБ |
| Тип пристрою | Джерело звуку |