
1 013 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 1.3 кг |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 0.75-1.5-3-6 Вт |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Вхідна напруга | 100 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 130-15000 Гц |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Монтаж | Стельовий |
| Розміри | 200 / 105 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 92 дБ |
| Тип пристрою | Гучномовець |