


6 494 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 4.5 кг |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Так |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 40-20000 Гц |
| Живлення | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Розміри | Ø 230 / 155 мм |
| Тип гучномовця | Активний |
| Тип пристрою | Гучномовець |