


3 911 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 20000 |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звукова індикація | Да |
| Клавіатура | Да |
| Матеріал корпусу | Цинковий сплав |
| Пам'ять карт / подій | 20000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка мобільного застосунку | TTLock |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 125 / 79 / 15.5 мм |
| Світлова індикація | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип контролера | Автономний |
| Тип пристрою | Кодова клавіатура |