



434 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 3-6 см |
| Живлення | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звукова індикація | Да |
| Клас захисту | IP55 |
| Колір | Чорний |
| Кількість реле | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карток |
| Підключення | Дротове |
| Робоча температура | 0° C ~ +50° C |
| Робоча частота | 125 кГц |
| Розміри | 114 / 75 / 16 мм |
| Світлова індикація | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип контролера | Автономний |
| Тип пристрою | Кодова клавіатура |