2 329 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 8 см |
| Живлення | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звукова індикація | Да |
| Клавіатура | Да |
| Клас захисту | IP68 |
| Колір | Срібний |
| Кількість реле | 1 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карток |
| Підключення | Дротове |
| Робоча температура | -45 °C ~ +60 °C |
| Робоча частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 120 / 56 / 20 мм |
| Світлова індикація | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип контролера | Автономний |
| Тип пристрою | Кодова клавіатура |