



2 498 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Так |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 10000 карток/кодів + 600 відбитків пальців |
| Інтерфейси | Wiegand 26 |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Живлення | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Звукова індикація | Да |
| Клас захисту | IP68 |
| Колір | Чорний |
| Кількість реле | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Пам'ять відбитків пальця | 600 |
| Пам'ять карт / подій | 10000 карт |
| Пам'ять кодів | 10000 |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 132 / 46 / 24 мм |
| Світлова індикація | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип контролера | Автономний |
| Тип пристрою | Кодова клавіатура |