



382 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Колір | Срібний |
| Матеріал корпусу | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 80 / 30 / 25 мм |
| Світлова індикація | Світлодіодна |
| Тип кнопки | Контактна |
| Тип контакту | Нормально-розімкнений |
| Тип пристрою | Кнопка виходу |