



248 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Колір | Срібний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Монтаж | Врізний |
| Розміри | 86 / 86 мм |
| Світлова індикація | Світлодіодна |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип пристрою | Кнопка виходу |