619 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Колір | Срібний |
| Матеріал корпусу | Дюралюміній |
| Монтаж | Накладний |
| Розміри | 80 / 32 / 23 мм |
| Світлова індикація | Да |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип пристрою | Кнопка виходу |