


381 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24 кг |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | 12 В 60 мА |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Стекло |
| Монтаж | Врізний |
| Розміри | 160 / 25 / 28 мм |
| Світлова індикація | Да |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип пристрою | Кнопка виходу |