

974 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | DC 4.5 В (3 батареї типу AAA) |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Звукова індикація | Да |
| Клавіатура | Да |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Робоча частота | 433 МГц |
| Розміри | 135 / 35 / 15 мм |
| Світлова індикація | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип пристрою | Кодова клавіатура |