

4 208 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 690 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення аномального відео, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення людини, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Захист периметра, Підрахунок цілей |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12 В, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Клас захисту | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Робоча температура | -30°C ~ +60C |
| Дозвіл | 4 Мп |
| Розміри | Ø 130 / 111 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.3-12 мм |