2 174 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | Дванадцять |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Розміри | 70 / 145 / 55 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |