288 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Электрон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 6-15 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 50 / 31 / 14 мм |
| Ток потребления | 100 мА |
| Тип устройства | Блок керування замком (БКЗ) |