2 700 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 32.84 В |
| Напряжение холостого хода | 39.13 В |
| Ток короткого замыкания | 14.15 А |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 20.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LONGi |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ефективність сонячної батареї | 22 % |
| Класс защиты | IP68 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Напруга системи | 1500 В |
| Номинальная мощность | 430 Вт |
| Номинальный ток | 13.1 А |
| Рабочая температура | -40 °С ~ +85 °С |
| Розміри | 1722 / 1134 / 30 мм |
| Тип устройства | Сонячна панель |
| Тип разъема | MC4 |
| Тип фотомодуля сонячної батареї | Монокристалічний кремній |