4 000 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тревожные входы/выходы | 4/1 |
| Общие | |
| Вес | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Видеовыход | CVBS, HDMI, VGA |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів BNC | 4 |
| Кількість каналів IP | 2 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність запису | 5 Мп |
| Розміри | 315 / 242 / 45 мм |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, IP, TVI |
| Тип устройства | HDTVI-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |