


1 908 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 445 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 20000 мА·год |
| Выходная мощность | 100 Вт |
| Вихідний інтерфейс | USB Type A, USB Type C |
| Вихідні роз'єми | USB (2 шт.) Type-A 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вхідний інтерфейс | Type-C2 PD 100 Вт; Type-C1 PD 65 Вт (двонаправлені – заряджання і розряджання) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Для планшетів, Для подорожей, Для смартфонів |
| Розміри | 130 / 78 / 25 мм |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип устройства | Повербанк |