991 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOMZN |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Вес | 171 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальный ток нагрузки | 63 А |
| Напряжение | AC 90-300 В В |
| Особенности | Вбудоване захисне реле напруги, Захист від витоку струму, Моніторинг енергоспоживання |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +100 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 88 / 36 / 68 мм |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип устройства | Автоматичний вимикач |