721 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOMZN |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Верхня межа напруги | 230-300 В (регулюється) |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальный ток нагрузки | 63 А |
| Напряжение | AC 140-300 В В |
| Нижня межа напруги | 140-210 В (регулюється) |
| Особенности | Моніторинг енергоспоживання, Контроль струму |
| Рабочая температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 86 / 38 / 68 мм |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип устройства | Реле напруги |
| Час встановлення таймера увімкнення | 1-500 с |