475 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Страна производитель | Китай |
| Выходная мощность | 35 Вт |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-вихід | USB-C x 2 |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 3 А |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество портов | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Швидка зарядка PD3.0 |
| Тип устройства | Зарядное устройство |