1 655 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Страна производитель | Китай |
| Выходная мощность | 100 Вт |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-вихід | USB-A x 1, USB-C x 3 |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 3 А |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество портов | 4 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Технологія GAN (нітрид галію), Швидка зарядка PD3.0 |
| Розміри | 85.25 / 56 / 29.78 мм |
| Тип устройства | Зарядное устройство |