295 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Страна производитель | Китай |
| Выходная мощность | 30 Вт |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-вихід | USB-A x 1, USB-C x 2 |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 3 А |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Вхідний струм | 0.7 А |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество портов | 3 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Технологія GAN (нітрид галію), Швидка зарядка PD3.0 |
| Розміри | 50 / 50 / 28 мм |
| Тип устройства | Зарядное устройство |