1 000 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Венбест |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Країна виробник товару | Україна |
| Кількість зон / груп | 8 |
| Розміри | 65 / 110 / 30 мм |
| Ток потребления | 100 мА |
| Тип устройства | Модуль розширення |